BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Politike

‘Çfarë i paturpi!’, LSI publikon fotot e PS nga greva e 2010 në çadër dhe sulmon Ramën: Ja çfarë iu është bërë sot naftëtarëve të Ballshit

‘Çfarë i paturpi!’, LSI publikon fotot e PS nga greva e

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili përmes një postimi në Facebook ka publikuar disa foto të kryeministrit Edi Rama në vitin 2010, kur ai ishte në opozitë dhe zhvillonte grevë në bulevard.

Vasili thotë se Rama u ka bërë presion naftëtarëve të Ballshit sot për grevën, ndërkohë që disa vite më parë ai vetë protestonte njëlloj në një çadër të ngritur.

“Çfarë i paturpi!!

KM Rrangalla, vetë bente greve urie ne cader ne mes te bulevardit, ndersa naftetareve sot u ben presion !?

Rrangalla ky sharlatan ne vitin 2010 me çadra bente greve urie dhe presion mu ne mes te bulevardit per dite te tera dhe e quante te ligjshme te gjithen kete.

Kur rrangalla ben vete greve urie eshte cdo gje legjitime, ndersa naftetareve, qe ju eshte vjedhur djersa dhe gjykata u ka dhene te drejte ky u ben presion paturpesisht”, shkruan Vasili.