BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Politike

"Ç'lidhje ka largimi i Gledis Nanos me ju?"/ Plas në Parlament mes Sali Berishës dhe Belinda Ballukut: Sqaroni misterin e pallatit të Lul Morinës! Nikolla merr vendimin e menjëhershëm ndaj ish kryeministrit

"Ç'lidhje ka largimi i Gledis Nanos me ju?"/ Plas në

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pyetur zv/kryeministren Belinda Balluku se çfarë lidhje ka shkarkimi i Gledis Nanos nga posti i kryepolicit me figurën e saj.

Ai kërkoi llogari nga Balluku për misterin e pallatit të Lul Morinës. “Unë jam këtu për të shtruar tre pyetje: A mundet një njeri ta mbajë me mashtrime parlamentin 20 minuta, duke shkelur çdo rregullore siç bën zonja?

E dyta, me çfarë lidhet me ju, largimi i Nanos, drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit? Pastaj, fol këtu për misterin e pallatit të Lul Morinës. Na fol pak për mullar-pallatin. Pallati 8-katësh dhe ti flet për mister”, tha Berisha.

Në këtë moment ndërhyri Nikolla e cila i ndërpreu fjalën Berishës, ndërsa iu përgjigj edhe deputetit demokrat Gazment Bardhi. “Bardhi e kuptoj dëshirën tuaj për t’i ardhur në ndihmë Berishës por nuk është vendi. Lexojeni rregulloren, ministrat e marrin fjalën sa herë të duan”, tha Nikolla

Më të lexuarat