BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

Çfarë ndodhi? Ndërpritet seanca parlamentare

Çfarë ndodhi? Ndërpritet seanca parlamentare

Partia Demokratike kërkoi ndërprerjen e seancës parlamentare pasi në sallën e Kuvendit mungonte Kryeministri Edi Rama. Kryeparlamentarja Lindita Nikolli u shpreh se Kryeministri do të rikthehej në seancë në orën 17:00, ndërsa Alfred Rushaj, kreu i Grupit Parlamentar demokrat, kërkoi 47 minuta pushim. Por Kryeparlamentarja duket se ka gjetur një rrugë të mesme, duke miratuar një pushim prej 15 minutash.

Debatet

Nikolla: Në orën 17 Kryeministri do të jetë këtu, kështu që vazhdojmë.

Rushaj: Të ndërpritet seanca.

Nikolla: Sa kohë kërkoni?

Rushaj: 47 minuta.

Nikolla: Atëherë bëjmë pushim 15 minuta dhe rikthehemi