BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Politike

Çfarë po ‘kurdisin’? Intensifikohen takimet në lokalet e Tiranës mes Monika Kryemadhit dhe Aurela Bashës (Fotot)

Çfarë po ‘kurdisin’? Intensifikohen takimet në

Mesditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të takohet me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Nuk dihet a është vetëm një kafe miqësore apo po diskutojnë për fushatën zgjedhore dhe afrimin e datës së koalicioneve.

Kujtojmë se në prag të fushatës, Aurela është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga përditshmëria e familjes.

Çfarë po ‘kurdisin’? Intensifikohen takimet nëÇfarë po ‘kurdisin’? Intensifikohen takimet në

 

 

 

Më të lexuarat