BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Politike

Çfarë po ndodh brenda në kampin opozitar, Basha 1 orë takim me aleatët

Çfarë po ndodh brenda në kampin opozitar, Basha 1 orë

Takimi i PD-së me aleatët ka përfunduar pas rreth një ore në zyrën e Bashës ku në fokus ishin çështjet për Kodin Zgjedhor si dhe propozimet e PS në Këshillin Politik.

Temë kryesore që ka tensionuar dhe skenën politike ditët e fundit mbeten ndryshime kushtetuese që mazhoranca do që t’i reflektojë në Kodin Zgjedhor.

Mbledhja u zhvillua në orën 15:00 dhe përfundoi në orën 16:00.

Më të lexuarat