BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Politike

Çfarë po ndodh? Direkt pas Ilir Metës, aleatët e opozitës përfundojnë në Presidencë (Foto)

Çfarë po ndodh? Direkt pas Ilir Metës, aleatët e

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu, Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, Agron Duka i Partisë Agrare Ambjentaliste dhe Dashamir Shehi i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar ndodhen në ambientet e Presidencës për të zhvilluar një takim me Presidentin Bajram Begaj.

Më herët presidenti Begaj ka pritur në takim nënkryetarin e Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashin.

Gjithashtu Begaj është takuar edhe me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta, ku fokus i bisedimeve ishte aksioni opozitar si edhe zgjedhjet vendore.

Sakaq ditën e nesërme (5 Tetor) Presidenti Bajram Begaj do të zhvillojë takim me Enkelejd Alibeajn. Takimi pritet të mbahet në orën 18:00.