BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Politike

Çfarë po ndodh? E shoqëruar nga Petrit Vasili, Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës (Detajet)

Çfarë po ndodh? E shoqëruar nga Petrit Vasili, Kryemadhi i

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me kreun e PD Lulzim Basha. Takimi është zhvilluar në zyrën e kryedemokratit Basha dhe në qendër të diskutimit janë zhvillimet e fundit politike për zgjidhjen e krizës.

Kujtojmë që opozita joparlamentare është në përfundim të draftit me propozimet e saj për reformën zgjedhore, ndërsa që ky proces është duke u zhvilluar edhe në Kuvend në komisionin e posaçëm parlamentar për reformën zgjedhore.