BREAKING NEWS

Gazetari plas akuzën “bombë” për Spartak Ngjelën ‘live’ në studio, Klodiana Lala i kthehet ashpër avokatit: Tërhiq fyerjen, do hetohesh për dosjen e bujshme

x

Politike

Çfarë po ndodh? E shoqëruar nga Petrit Vasili, Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës (Detajet)

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me kreun e PD Lulzim Basha. Takimi është zhvilluar në zyrën e kryedemokratit Basha dhe në qendër të diskutimit janë zhvillimet e fundit politike për zgjidhjen e krizës.

Kujtojmë që opozita joparlamentare është në përfundim të draftit me propozimet e saj për reformën zgjedhore, ndërsa që ky proces është duke u zhvilluar edhe në Kuvend në komisionin e posaçëm parlamentar për reformën zgjedhore.