BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Politike

Çfarë po ndodh në Tiranë? Lulzim Basha nxjerr VIDEON, Universiteti mbulohet me logon e PD

Çfarë po ndodh në Tiranë? Lulzim Basha nxjerr VIDEON,

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar në “Facebook” videon me pamjet e mbrëmjes së sotme të korpusit, një nga ndërtesat simbol të Tiranës, ku është vendosur logoja e PD me numrin në fletën e votimit.

Projeksioni i madh blu me logon e PD, numrin 9 ka mbuluar Universiteti Politeknik në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, teksa ka nisur dhe numërimi mbrapsht. Janë 9 ditë e 11 orë nga e diela e zgjedhjeve që do të vendosë për 4-vjeçarin e ardhshëm.

Më të lexuarat