BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Politike

Çfarë raporti ke me Edi Ramën? Neritan Ceka befason me përgjigjën e tij: Ai është çdo ditë në kërkim të belasë!

Çfarë raporti ke me Edi Ramën? Neritan Ceka befason me

Ish-ministri Neritan Ceka foli mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ edhe për marrëdhënien që ka me kryeministrin Rama.

Ai tha se raportet me të janë indiferente, ndërsa shtoi se po të merresh me të, të gjen belaja.

Neritan Ceka: Imagjino ti që vjen dhe kësaj i thonë ‘hajde baba trego’ mungesën e respektit që ka një establishment politik që ka ardhur tani. Këta mendojnë që janë Skënderbeu, se këta vijnë për herë të parë, Para këtyre s’ka pasur asnjeri!

Blendi Fevziu: Çfarë raporti ke me Ramën?

Neritan Ceka: Me Ramën? Krejt indiferent. Është një njeri që s’ke pse merresh me të se e gjen vetë belanë. Çdo ditë në kërkim të belasë, duke filluar edhe nga ndryshimi i orareve. Pse duhet ta bënte? Se i bën ai. Blendi, politikani prandaj na thuhet një njeri i thjeshtë.

Më të lexuarat