BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

“Çfarë të bëjë Luli i shkretë, edhe kur nuk gënjen, bën gafa”, Romeo Kara i publikon Bashës videon që po ‘thyen’ rrjetin

“Çfarë të bëjë Luli i shkretë, edhe kur

Juristi Romeo Kara ka ironizuar gafën e radhës të kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

“Cfare të beje Luli i shkrete: edhe kur nuk genjen, ben gafa...

Mos ia vini re, se ndodh nganjehere, (Lulit i ndodh perhere) qe shpendahen keq “kompetencat e komandes” dhe goja flet pa ia var fare trurit.”, shkruan Romeo Kara.

Në video Basha shfaqet duke përshëndetur një vajzë në zonën e Qesarakës në Tiranë.

Teksa u ndal në një dyqan, Basha pyet një vajzë se si i duket lagjja. Vajza ndonëse demokrate, i përgjigjet: “Super fare”.

Ndonëse nuk e kuptoi atë që po thoshte, kreu demokrat e konfirmoi me gjithë gëzim: “Si gjithë Tirana, si gjithë Shqipëria”.

Batutat:

Basha: Si duket lagjja?

Vajza: Super fare

Basha: Si gjithë Tirana, si gjithë Shqipëria

Më të lexuarat