BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Politike

“Fati i tij është i vulosur tashmë”, Romeo Kara paralajmëron fundin ‘tragjik’ të Sali Berishës: Ai e djeg PD dhe vendin për m*nderen e tij!

“Fati i tij është i vulosur tashmë”, Romeo Kara

Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur mbrëmjen e djeshme nëse synon që të rikthehet sërish në krye të PD-së, u shpreh se nuk përjashton asnjë mundësi.

Nisur nga kjo deklaratë e Berishës ka ardhur reagimi i fortë i juristit Romeo Kara.

Postimi i plotë:

Jo ne krye te PD-se, por edhe ne krye te shtetit te kthehet Berisha, fati i tij eshte i vulosur tashme dhe i pandryshueshem.

Perkundrazi, rikthimi i tij mund t'a pershpejtoje fundin e tij.

Deri me tani PD ka qene, thelbi Berishe dhe aparenca Bashe, prandaj pak rendesi ka nese hiqet maska e Bashes.

Berisha ka treguar, se e djeg PD edhe vendin per menderen e tij, dhe ky rikthim i pashprese, ngjason me rizgjedhjen e tij president ne mars 1997, nderkohe qe vendi po digjej.

Tashme do digjet vetem Berisha dhe berishizmi.

Më të lexuarat