Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Politike

“Fatkeqësisht kam më shkatërruesen”, Meta flet për Kryemadhin dhe planin e opozitës: Nuk e di çfarë do bëjë!

“Fatkeqësisht kam më shkatërruesen”, Meta flet

I ftuar në emisionin “Open”,presidenti Ilir Meta foli edhe për Opozitën, për të cilën i ftuari tjetër Alban Dudushi e pyet nëse kjo e fundit do të dalë në rrugë të protestojë për Reformën Zgjedhore.

Ndërsa Meta i thotë se për këtë gjë duhet të pyesë anëtarët e Opozitës, ndërsa Dudushi i përmend kryetaren e LSI-së, bashkëshorten e Presidentit Monika Kryemadhin.

Biseda në studio

Meta: Nuk e di çfarë do bëjë Opozita

Dudushi: A do e takosh?

Meta: Patjetër që do e takoj. Po, fatkeqësisht kam më destruktiven (shkatërruesen).

Dudushi: Pse e thua këtë, apo e ke për batutë?

Meta; Ja ashtu me të dyja…