BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Politike

Feston sot ditëlindjen dhe shfaqet më në formë se kurrë, sa vjeç mbush presidentja Vjosa Osmani (FOTO)

Feston sot ditëlindjen dhe shfaqet më në formë se

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani feston sot ditëlindjen dhe ka 40-vjetorin. Osmani ka lindur më 17 maj të vitit 1982 në Mitrovicë, ndërsa shkollimin fillor dhe të mesëm i ka mbaruar në po të njëjtin qytet.

Ajo ka mbaruar Fakultetin e Drejtësisë në Universitetin e Prishtinës, ndërsa studimet Master dhe studimet e Doktoratës i ka mbaruar në Universitetin e Pittsburgh-ut në Pensilvani, ShBA.

Feston sot ditëlindjen dhe shfaqet më në formë se

Ndërsa më 4 prill të vitit 2021, Osmani është zgjedhur Presidente e Republikës së Kosovës.

Feston sot ditëlindjen dhe shfaqet më në formë se

E pikërisht në këtë ditëlindje, Vjosa Osmani, mbrëmë u shfaq me një pamje shumë ndryshe e kuruar në çdo detaje, e padyshim shkëlqente në mesin e shumë fytyrave publike gjatë një eventi.

Feston sot ditëlindjen dhe shfaqet më në formë se

Më të lexuarat