Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Feston sot ditëlindjen, Grida Dumës i ndodh e papritura në mes të natës/ Nuk do ta besoni se sa vjeç bën (VIDEO)

Postuar: 12/06/2019 - 09:31

Ish-deputetja e PD, Grida Duma feston sot ditëlindjen.

Sapo ka trokitur ora 00:00 një grup të rinjsh të cilët mbanin në dorë një tortë duke i kënduar  këngën e ditëlindjes, kanë suprizuar ish-deputeten.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë.

'Dëshirë? Dëshirat janë në zot', dëgjohet të thotë Duma.

Grida Duma bën sot 42 vjeçe edhe pse të gjithë e mendojnë se është më e vogël në moshë.

Përveçse si politikane, kujdesi ndaj vetes, mënyra se si vishet, e kanë vënë shpesh ish deputeten në qendër të mediave.

Grida bëhet shpesh pjesë e portaleve për fotot e bukura që poston dhe artikulimin e pastër që e karakterizon.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 13:37

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar pas situatës së krijuar nga përhapja masive e zjarreve në vend, kryesisht në Qarqet e Gjirokastrës dhe Lezhës, për shkak edhe të temperaturave të larta të muajit gusht.

Postuar: 23/08/2019 - 12:49

Pak ditë pas konstituimit të Këshillit Bashkiak në Shkodër jep dorëheqjen Sekretari i Këshillit B

Postuar: 23/08/2019 - 12:20

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka dhënë mesazhe të forta sot, teksa kujton Ditën Europiane të Kuj

Postuar: 23/08/2019 - 12:08

Nisur nga transferimi në Dibër i dosjes 184, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani nëpërmjet një

Postuar: 23/08/2019 - 11:46

Partia Demokratike ka hedhur sot sërish akuza për kryebashkiakun e ri të Vorës, Agim Kajmakun.

Postuar: 23/08/2019 - 11:03

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, përshëndet besimtarët bektashinj në ditët e pelegrinazhit të ty