BREAKING NEWS

“Kryebashkiaku Veliaj ruhet nga ...”/ Hoxha del me deklaratë të fortë dhe tregon çfarë rrezikojmë: Krimi ka kapërcyer vijat e kuqe, masa ekstra të sigurisë pas…

“Kryebashkiaku Veliaj ruhet nga ...”/ Hoxha del me deklaratë
x

Politike

Feston sot ditëlindjen, Grida Dumës i ndodh e papritura në mes të natës/ Nuk do ta besoni se sa vjeç bën (VIDEO)

Feston sot ditëlindjen, Grida Dumës i ndodh e papritura në mes

Ish-deputetja e PD, Grida Duma feston sot ditëlindjen.

Sapo ka trokitur ora 00:00 një grup të rinjsh të cilët mbanin në dorë një tortë duke i kënduar  këngën e ditëlindjes, kanë suprizuar ish-deputeten.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë.

'Dëshirë? Dëshirat janë në zot', dëgjohet të thotë Duma.

Grida Duma bën sot 42 vjeçe edhe pse të gjithë e mendojnë se është më e vogël në moshë.

Përveçse si politikane, kujdesi ndaj vetes, mënyra se si vishet, e kanë vënë shpesh ish deputeten në qendër të mediave.

Grida bëhet shpesh pjesë e portaleve për fotot e bukura që poston dhe artikulimin e pastër që e karakterizon.