BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

“Fillova të qaj edhe unë”, Ylli Manjani shtanget nga ajo që shikon tek diga e liqenit në Tiranë

“Fillova të qaj edhe unë”, Ylli Manjani shtanget nga ajo

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani është shumë aktiv në rrjetet sociale. Teksa komenton shpeshherë çështjet e politikës, Manjani sot ka ndarë një histori tek diga e liqenit në Tiranë.

Ai shkruan se një nënë goditi djalin e saj 5 vjeçar vetëm se pse u rrëzua.

Reagimi i Manjanit

“Fëmija, rreth 5 vjeç, po ecte krah me të ëmën dhe një çast rrëzohet. Diku u pengua dhe ra përmbys me duar e gjunj në tokë në një pellg të vogël me baltë. U bë çopë nga gjunjët. Shputat e duarve plagë dhe me baltë.

Në vijim ha edhe ca shpulla nga e ëma së bashku me ulërimën "ku i ke sytë"..!!!!

Fillova të qaj edhe unë... Ky djalë vështirë të bëhet!!!

*****

Pak minuta më parë tek diga e liqenit e pashë këtë ngjarje”

Më të lexuarat