BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x

Politike

Financimet ruse në Shqipëri, Ngjela bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Do të kemi çudira, dosja e Metës erdhi nga CIA, ja kush përmendet tjetër

Financimet ruse në Shqipëri, Ngjela bën deklaratën e

Avokati Spartak Ngjela ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv në lidhje me financimet ruse në PD, ku u shpreh se Berisha është kapur disa herë duke gënjyer dhe si i tillë është totalisht pabesueshëm.

Ai tha se hetimi amerikan vazhdon dhe se sot kishte edhe një pikëpyetje për Ramën, duke theksuar se nëse janë kapur me Moskën do të ketë çudira.

Ngjela: Saliu pse e denoncon tani çështjen? Po u kape njëherë me gënjeshtër bëhesh i pabesuar, po u kape 2 herë je delenxhi dhe nëse kapesh 3 herë nuk mund të bisedohet me të. Ai është kapur nja 6 herë. Unë pash sot që hetimi amerikan vazhdon, sot kishte edhe një pikëpyetje për Ramën, të shohim. Nëse këta i kanë kapur me Moskën ju garantoj se nuk kanë shpëtim, por të shohim si e kanë kapur. Deri tani nuk kemi fakte, por vetëm indicie. Nëse hetimi do të shkojë deri në fund do të shihni çudira.

Në paratë që investojnë fuqitë kundërshtarët në Shqipëri, ne kemi mbrojtjen amerikane. Nëse këta janë shitur, atëherë çështja do të jetë shumë e rëndë për ta, sepse shoh mënyrën e paraqitjes së fakteve. E patë ju që ajo e Metës erdhi nga ShBA-ja, nuk ishte këtu, nuk ishte në arkivën tonë. I kanë ata. Ata kanë kontratë SHISH dhe CIA.

Më të lexuarat