BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

“Fitore, fitore, fituam”, Rama poston videon epike pas arritjes së marrëveshjes me PD

“Fitore, fitore, fituam”, Rama poston videon epike pas arritjes

Kryeministri Rama pasi ka përshëndetur arritjen e marrëveshjes për reformën zgjedhore ka reaguar sërish, por këtë radhë me anë të një video.

Ai ironizon opozitën me një pjesë nga një film shqiptar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✌️????

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on