BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x
BREAKING NEWS

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr informacionet ‘bombë’ dhe zbulon kush e ka takuar: Më erdhi me 3 makina të blinduara! Ja ku i ruan pamjet!

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr
x

Politike

“Fjala e fundit”, ish-deputetja e PD shpërthen ndaj Lulzim Bashës: Pabesisht po konsumon çdo limit politik dhe human

“Fjala e fundit”, ish-deputetja e PD shpërthen ndaj Lulzim

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albina Dede ka shpërthyer ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Dede shkruan se ndonëse karakteri nuk e lejon të thotë fjalën e fundit për askënd, as për hasmin, Basha ka konsumuar çdo limit politik e human, ndaj ai bën përjashtim nga kjo gjë.

Ish deputetja shprehet se Basha është një lider i thyer e sipas saj ai do ngelet për të gjithë demokratët një lider i urryer.

“Fjala e fundit për Luli Bashën!

As karakteri dhe as gjeneza ime nuk më lë të them fjalën e fundit për askënd..biles as për hasmin.

Por ti Luli Basha po konsumon pabesisht ç’do limit jo vetëm politik por dhe human.

Dr.Berisha të jesh i bindur ti që ishte dhe vijon të jetë tepër i rezervuar e i kursyer kur të përcaktoi si  Lider i thyer!

Ti në fakt sot e sa të ketë demokratë në këto troje do ngelesh për ne Lider i urryer!

Në alfabetin e pabesisë tënde deri sot të kemi përmendur pak germa…bindu se gërmat e tjera do të ndjekin pas gjithë jetën. AD”, shkruan ajo.

Më të lexuarat