BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Flamur Noka kritikon ashpër Lulzim Bashën: Nuk luftohet duke grisur fletët dhe me hartime

Flamur Noka kritikon ashpër Lulzim Bashën: Nuk luftohet duke grisur

Deputeti Flamur Noka, një nga mbështetësit e hapur të nismës së Berishës brenda PD-së kundër Lulzim Bashës, përpos pozicionimit të fortë kundër vendimit për Berishën, kritikoi strategjinë e kryetarit të partisë së tij për aksionin kundër qeverisë “Rama3”.

Referuar vendimit të opozitës për të grisur fletët e votimit në momentin e zgjedhjes së kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla, Flamur Noka u shpreh se kundër regjimit, sikur e cilësoi ai qeverinë socialiste, nuk luftohet në këtë mënyrë dhe me hartime, por strategji duke nënkuptuar, se mungon.

“Unë jam një nga demokratët e orëve të para. Kam papajtueshmëri me kryetarin e partisë time me këtë rast (përjashtimin e Sali Berishës) por kjo nuk do të më pengojë të vazhdoj betejën time kundër regjimit në pushtet. Besoj e ndoqët edhe mbrëmë në fjalën time, këtë kam thënë, të gjithë së bashku kundër regjimit dhe kundër regjimit nuk bëhet  duke grisur fletët dhe as duke bërë hartime, kundër regjimit bëhet strategji” tha Noka për ABC News.

Më të lexuarat