Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Politike

"Flitet për diçka shumë të rëndë", Mesila Doda jep paralajmërimin "bombë" për kryeministrin Rama

"Flitet për diçka shumë të rëndë",

Mesila Doda ka hedhur akuza të rënda drejt kryeministrit Rama. Ajo e akuzon se e ka shitur dhe keqpërdorur çështjen çame.

Doda ka paralajmëruar se pas disa ditësh do publikohen shkresa për diçka shumë të rëndë në lidhje me këtë çështje.

Ajo tha:

“Rama e ka keqpërdoruar çështjen çame. E kemi parë kur dikur ngrinte zërin në mbrojtje të çështjes çame, por e kemi parë sesi e ka shitur dhe ka harruar çështjen çame, ka arritur deri aty sa të heqë nga librat e historisë së çështjes çame. Do keni shkresa pas ca ditës për çështjen çame. Flitet për diçka shumë të rëndë”