BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Politike

Foto/ Basha reagon për takimin e sotëm: Surprizë e bukur (Çfarë e ka emocionuar liderin e PD-së?)

Foto/ Basha reagon për takimin e sotëm: Surprizë e bukur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pritur sot në një takim kampionët e saposhpallur të ekipit të Boksit Vllaznia. Lideri demokrat ka shpërndarë foto me ta dhe trajnerin e tyre, ndërsa  u ka uruar suksese në të ardhmen në sportin e tyre të vështirë, të guximshëm, por dhe “burrëror”.

Postimi i Lulzim Bashës:

Surprizë e bukur vizita sot e ----------kampionëve të saposhpallur të Ekipit të Boksit VLLAZNIA bashkë me --. Bravo Shkodra! ------”-shkruan shefi i PD.