Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Basha reagon për takimin e sotëm: Surprizë e bukur (Çfarë e ka emocionuar liderin e PD-së?)

Postuar: 09/11/2019 - 15:57

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pritur sot në një takim kampionët e saposhpallur të ekipit të Boksit Vllaznia. Lideri demokrat ka shpërndarë foto me ta dhe trajnerin e tyre, ndërsa  u ka uruar suksese në të ardhmen në sportin e tyre të vështirë, të guximshëm, por dhe “burrëror”.

Postimi i Lulzim Bashës:

Surprizë e bukur vizita sot e ----------kampionëve të saposhpallur të Ekipit të Boksit VLLAZNIA bashkë me --. Bravo Shkodra! ------”-shkruan shefi i PD.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 17:37

Partia Demokratike dhe opozita kanë hequr dorë nga protestat.Në një intervistë për Ora News, Lulzim Basha deklaron se qeveria nuk mund të largohet me protesta por veç me proces zgjedhor.

Postuar: 14/11/2019 - 17:28

Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar se nuk sheh asnjë konflikt interesi midis qëndrimeve të o

Postuar: 14/11/2019 - 17:21

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi zbërthen prapaskenat e lëvizjeve të bujshme të presidentit Me

Postuar: 14/11/2019 - 17:13

Oerd Bylykbashi i Partisë Demokratike, i ftuar në e A2, deklaroi se të gjithë personat që marrin

Postuar: 14/11/2019 - 17:08

Zbardhet projekt-rezoluta që do të diskutohet nesër në Kuvend në lidhje me propozimin e president

Postuar: 14/11/2019 - 17:00

Kandidati për Komisioner i Fqinjësisë së mirë dhe Zgjerimit, Oliver Varhelyi, shpalosi planet e t