BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Politike

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli “sfidon” Veliajn dhe publikun, dy ministrat e njohura “mesazhe të koduara”, Braçe befason me veshjen

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

Ka nisur ditën e sotme Kongresi i Partisë Socialiste, teksa delegatët janë ndarë në 3 panele të ndryshme që janë vendosur në Pallatin e Kongreseve, sheshin “Nënë Tereza”, si dhe në sheshin “Italia”.

Por cilat janë detajet që nuk u panë në kamera?!

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

Në fotot e më poshtë të siguruara nga LSA, shihet momenti kur kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, heq xhaketën pasi temperaturat ditën e sotme janë mjaft të ngrohta. Dielli duket se ka “sfiduar” edhe publikun teksa disa prej qytetarëve kanë përdorur gazeta për të mbrojtur sytë nga rrezet e tij.

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

Ndërkohë nga ana tjetër shihet një moment teksa dy ministret e Ramës, Ogerta Manastirliu dhe Delina Ibrahimaj komunikojnë me njëra tjetrën privatisht. Po ashtu vëmendje ka marrë edhe veshja e deputetit Erion Braçe, kryesisht pantallonat e tij “cool”.

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli

(FOTO) Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kongresin e PS? Dielli