BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Politike

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste në Parlament, por ja ç'po sheh Berisha në Ipad e tij dhe ministrja. Ky është deputeti që po lutej në Kuvend në momentin që Presidenti fliste për masakrën

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky, sot në Kuvendin e Shqipërisë përmes një video-mesazhi ka falënderuar popullin shqiptar për përkrahjen, ndërsa tregoi dhe situatën e rëndë që po kalon kombi i tij.

Ndërsa Zelensky mbante fjalën e tij, ish- kryeministri Sali Berisha shihet teksa “shfleton” Ipad-in, duke kontrolluar profilin e tij në Facebook.

Të gjithë deputetët e duartrokitën përpara se të merrte fjalën dhe në fund të saj, teksa gjatë momentit që Presidenti ukrainas fliste për tmerret që po përjeton popullsia e tij, qëndrimet e deputetëve ishin të ndryshme.

Pjesa më e madhe e tyre ishin shumë të vëmendshëm në fjalën e Zelenskyt, teksadisa ishin pothuajse me lot në sy. Dpeuteti i Lushnjes Saimir Korreshi mbante duart në formë lutje, ndërsa ministrja Edona Bilali përdorte telefonin.

Në Kuvend ishte edhe ambasadori ukrainas Volodymyr Shkurov me bashkëshorten e tij, të cilët ndoqën me vëmendje fjalën e Presidentit të tyre.

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

(FOTO) Gjithë “sy e veshë” te Zelenzky kur po fliste

Më të lexuarat