BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Politike

Ish-deputeti Eduart Ndocaj bën ndryshimin drastik, nuk do t’i besoni syve si duhet “Kaubojsi”, bashkëshortja poston foton që të lë pa fjalë

Ish-deputeti Eduart Ndocaj bën ndryshimin drastik, nuk do t’i besoni

Eduart Ndocaj është një ish-deputet, që fitoi mjaft herët zemrat e publikut. Kjo më së tepërmi për tipin e tij të natyrshëm.Ndocaj na vjen gjithmonë në kujtesë me kapelen si “Kaubojs” dhe me disa kile të tepërta.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj bën ndryshimin drastik, nuk do t’i besoni

Harrojeni atë pamje, Eduarti i dikurshëm nuk është më.Ashtu siç shihet edhe nga fotot, ish-deputeti tashmë ka një siluetë të re.

Pas operacionit për të humbur peshë, ai tanimë shfaqet i transformuar, aq sa do të ishte vështirë të njihej. Ndocaj, i cili prej vitesh jeton në Itali, tashmë ka ndërruar masën e tij, duke ardhur në një formë më të mirë.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj bën ndryshimin drastik, nuk do t’i besoni

Natyrisht që humbja e beftë e peshës vjen pas ndërhyrjes që ai kreu në Itali. Bashkëshortja e tij, Valentina ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i tij.