BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x

Politike

Foto/ “Nafta bie pikiatë në bursë”, reagon Petrit Vasili dhe sulmon ashpër Bordin e Transparencës: Hajdutët po plaçkisin popullin deri në palcë

Foto/ “Nafta bie pikiatë në bursë”, reagon Petrit

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka deklaruar se çmimi i naftës ka rënë në bursa por bordi nuk e ul çmimin në vendin tonë.

Vasili shprehet se bordi i hajdutëve deklaroi se sapo bie çmimi në bursë ata e ulin menjëherë në vendin tonë, por ai thekson se realiteti flet ndryshe.

“Edhe me Taksat pa fund qe i kane vene Naftës maksimumi një litër Nafte do të kushtonte jo më shume se 200 lek litri”, shkruan Vasili.

Statusi i plotë i Petrit Vasilit

Çmimi i naftes bie pikate ne Bursa, por Bordi i Hajduteve nuk e ul çmimin!

Çmimi i Naftes ne Bursa bie dhe po bie vazhdimisht, ky eshte fakt, qe nuk e luan topi. Po ju sjell me Foto edhe per dje edhe sot cmimin e Naftes ne Burse.

Bordi i Hajduteve deklaroi qe sapo ndryshon çmimi ne bursa ne ulje keta gjoja e ulin menjehere.

Por realiteti flet ndryshe.

Çmimi nuk ulet kurrsesi sepse Bordin e Hajduteve ligjin e bejne oligarket, qe bejne llogarine e xhepit te tyre i japin edhe hisen qeverise, ndersa populli i lene cmimin e larte qe ta plaçkisin gjer ne palce.

Ne Mal te Zi nje liter nafte kushton 1.27 euro litri ose thene ndryshe 147 leke.

Ndersa ne Shqiperi Bordi i Hajduteve e mban 232 lek.

Edhe me Taksat pa fund qe i kane vene Naftes maksimumi nje kier Nafte di te kushtonte jo meshume se 200 lek litri.

Llogaritni cfare plackitje monstruoze ju behet shqiptareve me Naften.

Shikoni ne Foto cmimet ne Bursa shihni edhe çmimin ne Mal te Zi

 

Më të lexuarat