Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(Foto) Skandali vazhdon/ Maturantët në gjithë vendin në provim, del testi i Matematikës

Postuar: 13/06/2018 - 11:38

Premtohen masa te rrepta per siguri, por edhe ne kete provim te radhes te Matures Shteterore, perseritet situata. Del teza e plote e testit te Matematikes.

Kete skandal e ka  denoncuar deputeti i PD-se, Luçiano Boçi, duke postuar ne faqen e tij ne Facebook testin e plote qe qarkullon, nderkohe qe maturantet sapo ishin futur ne provimin per te testuar dijet e tyre ne Matematike.

Kujtojme se e njejta gje ndodhi edhe ne provimin e Letersise, ku testi qarkulloi disa ore para provimit.

Postimi i Boçit 

Ja dhe testi i matematikës sot!
Të presim cfarë do na thotë Ministrja.
Unë them më mirë të heshtë e të fillojë të bëj punë e jo propagandë boshe.

testi

testi1testi2testi3testi4testi5testi6testi8

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2018 - 11:26

Vrasja e ish-deputetit të Partisë Demokratike, Azem Hajdari është rikthyer në vëmendje ditët e fundit, që pas ekstradimit të Izet Haxhisë.

Postuar: 24/06/2018 - 11:25

Rritet ankthi në radhët e ministrave, zëvendësministrave dhe drejtorëve.

Postuar: 24/06/2018 - 11:00

Marrëdhëniet mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim duket se sa po vijnë e

Postuar: 24/06/2018 - 10:38

Marrëveshja e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë pak nga pak po shkon drejt finalizimit.

Postuar: 24/06/2018 - 10:33

Me dhjetra militantë të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë nisur të afrohen me Partinë Sociali

Postuar: 24/06/2018 - 10:20

Opozita shqiptare po përgatit një skenar për të rrëzuar të gjithë reformën në drejtësi.

Postuar: 24/06/2018 - 09:24

Gjykata e Tiranës ua ka komplikuar punën avokatëve, por edhe qytetarëve sepse nuk i marrin dot më