BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin nga masakra e “21 janarit”, gazetari zbulon prova të reja, rëndohen pozitat e Sali Berishës

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’, zbulohet lëvizja e minutave të fundit nga grupi i Alibeajt (Foto)

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’,
x

Politike

FOTO/ Xhelal Mziu bën gafën epike, ngatërron flamurin e Kosovës me...

FOTO/ Xhelal Mziu bën gafën epike, ngatërron flamurin e

Tensionet në veri të Kosovës, kanë shqetësuar jo pak shqiptarët nga të dy anët e kufirit. 

Një nga politikanët shumë të shqetësuar për ngjarjet në Mitrovicë, duket se është Xhelal Mziu, deputet i Partisë Demokratike. 

Mziu ka bërë një status për rëndësinë e reciprocitetit dhe KFOR-it, NATO-s, SHBA-ve dhe BE-së, por ai ka bërë një gafë në reagimin e tij. Në vend të flamurit të Kosovës, Mziu ka vendosur flamurin e Somalisë! 

Me siguri, kjo ka ndodhur nga shpejtësia e madhe për të denoncuar lidhjet e Edi Ramës me Vuçiqin...

FOTO/ Xhelal Mziu bën gafën epike, ngatërron flamurin e

Më të lexuarat