BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Politike

Fotoja e ditës/ Hashim Thaçi ''zgjedh'' kryeministrin Rama

Fotoja e ditës/ Hashim Thaçi ''zgjedh''

Kryeministri Edi Rama përfundoi zyrtarisht vizitën e tij dyditore në Kosovë, teksa Kosova po përballet me një situatë të vështirë pas aktakuzës nga Prokuroria Speciale në Hagë në drejtim të presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli.

Mbrëmjen e djeshme, Thaçi deklaroi se nuk do të japë dorëheqjen pa u konfirmuar aktakuza në fjalë.

Ndërkohë, sot ai ka publikuar një foto me Ramën, të cilën e cilëson si fotografinë e ditës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photo of the day!

A post shared by Hashim Thaçi (@hashimthaciofficial) on