BREAKING NEWS

Paralajmërimi “bombë” për Shqipërinë, inteligjenca në Iran paralajmëron trazira në Manëz të Durrësit, ja kërcënimi që vjen nga Teherani

Paralajmërimi “bombë” për Shqipërinë,
x
BREAKING NEWS

“Më i izoluari”/ Artan Hoxha sjell në vëmendje ngjarjen e bujshme, jep mesazhin: Jeta vazhdon…

“Më i izoluari”/ Artan Hoxha sjell në vëmendje
x
BREAKING NEWS

“Do vijnë ‘tmerrshëm’”/ Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Berishën e Metën dhe bën paralajmërimin e frikshëm: Këta janë betuar!

“Do vijnë ‘tmerrshëm’”/ Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, ja “Dora e Zezë” serbe që nisi Luftën e Parë Botërore

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë
x
BREAKING NEWS

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për kultivimin e kanabisit”, eksperti i kriminalistikës jep alarmin: Shqipëria tranziti dhe përpunimi i drogërave të forta, grupet kriminale nuk kanë më interes me...

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për
x
BREAKING NEWS

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom Doshit”, Klodiana Lala akuzon rëndë politikanët: Kur duan e dërgojnë telefonin e autorit brenda natës në Izrael, vrasjen e Xhuvanit po e...

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni, tentativa për të manipuluar ngjarjen. Karamuço: Ja pse shkuan në vendngjarje dy zv.drejtorët

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën në ‘ML’: Si gënjeu publikisht Ardi Veliu për ngjarjen e Elbasanit

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën
x

Politike

FOTOT/ Politika shqiptare në rresht për Mike Pence, kush është politikani që mungon

FOTOT/ Politika shqiptare në rresht për Mike Pence, kush

Ish-zëvendës Presidenti i SHBA, Mike Pence, ka vizituar kampin e iranianëve “Ashraf 3”, në Manzë, me të mbërritur në Shqipëri. Ish-.zv.Presidenti Pence është pritur nga politikanët shqiptarë të të gjitha forcave politike në vend.

Këta të fundit e kanë shoqëruar ish-.zvPresidentin Pence në vizitën në kampin e muxhahediëve.

Në foto shihen edhe si janë ulur politikanët shqiptarë, ku bie në sy Monika Kryemadhi, e cila qëndron afër Taulant Ballës, apo edhe Enkelejd Alibeaj, që është ulur në cep.

Ndërkohë, siç shihet në fotot, të pranishëm janë edhe shumë politikanë të tjerë shqiptarë, si Pandeli Majko, Mimi Kodheli, Belind Këlliçi, Ferdinand Xhaferi, Nasip Naço, e të tjerë. Mungon vetem “non grata” Sali Berisha.

FOTOT/ Politika shqiptare në rresht për Mike Pence, kush FOTOT/ Politika shqiptare në rresht për Mike Pence, kush FOTOT/ Politika shqiptare në rresht për Mike Pence, kush 

 

Më të lexuarat