BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Frrok Çupi: Berisha më i akuzuari i botës për korrupsion

Frrok Çupi: Berisha më i akuzuari i botës për korrupsion

Analisti Frrok Çupi komentoi vendimin e DASH për shpalljen e ish-kryeministrit Berisha. Ai u shpreh se Berisha bën akuza ndaj Bashës në një kohë kur vetë është më i akuzuari i botës për korrupsion.

“Kryetari i vjetër e akuzoi si të korruptuar kryetarin aktual. Berisha është më i akuzuari i botës për korrupsion. Zyrtari më i lartë që Amerika i ka thënë gjithë botës se është shpallur non-grata”, tha Çupi për Fax News.

Më të lexuarat