BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x

Politike

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,

Analisti Frrok Çupi për të folur mbi Ditën e Rinisë dhe datën 8 dhjetor. Në fjalën e tij Çupi ka treguar se së shpejti ish-kryeministri Sali Berisha do të arrestohet dhe sipas tij fleta e urdhër arrestit ka ardhur nga Amerika.

Teksa e ka konsideruar Berishën njeri me rrezikshmëri të lartë, Çupi ka treguar se aktet e tij kriminale i kanë kaluar edhe kufijtë e vendit.

Ndër të tjera analisti ka theksuar se me arrestimin e ish-kryeministrit Berisha vendi dhe rajoni do të pastrohet nga krimi.

“Për Berishën janë marrë të gjitha masat si njeri me rrezikshmëri shumë të lartë që të jetë i izoluar.

Ka shumë njerëzi që pyesin kur do të shkoj tek 313. Kjo është një çështje që nuk ka lidhje me urdhër arrestin. Arrestimi i Sali Berishës është gjëja më e thjesht që do ndodh në rajon. Me arrestimin e Berishës rajoni jonë do të pastrohet nga krimi dhe korrupsioni.

Jami i bindur që aktet kriminale të Berishës shtrihen përtej vendit tonë.

Sali Berisha me urdhër arrestin që ka sot për sot është i izoluar nga tentativat për arratisje apo për të bërë akte të tjera. “- tha Frrok Çupi në "Breaking".

Më të lexuarat