BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Frrok Çupi zbërthen planin e fshehtë, zbulon se çfarë qëndron pas lëvizjes së bujshme të Ilir Metës

Frrok Çupi zbërthen planin e fshehtë, zbulon se

Presidenti Ilir Meta, pasi ktheu pas Kodin Zgjedhor të miratuar me 97 vota në Parlament, e nisi çështjen për opinion edhe në Komisionin e Venecias. Mazhoranca nuk priti dhe kjo nga Meta u cilësua si goditje për Shqipërinë.

Për analistin Frrok Çupi, Komisioni i Venecias nuk asnjë peshë në ndryshimin e vendimeve të Parlamentit.

"Komisioni i Venecias nuk asnjë peshë në ndryshimin e vendimeve të Parlamentit.

Meta është nisur për të hedhur një gur dhe për tu justifikuar para militantëve të partisë së vet.