BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x
BREAKING NEWS

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë dorëheqjen sot

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë
x
BREAKING NEWS

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën” dhe sulmon Metën dhe Kryemadhin, zbulon se kush ia dha dosjen LSI-së

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën”
x
BREAKING NEWS

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e Berishës, raportet e DASH për Ramën janë denigruese

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e
x
BREAKING NEWS

BE i jep goditjen e rëndë Vladimir Putinit, ja pse Rusia është drejt kolapsit

BE i jep goditjen e rëndë Vladimir Putinit, ja pse Rusia
x

Politike

“FSHF është qeverisur më zi se në...”/ Mentor Kikia: Sot në mbrojtje të Dukës janë vënë ata që thonë “armiku i armikut tim është miku im”

“FSHF është qeverisur më zi se në...”/ Mentor

Lidhur me faktin se pse zgjedhjet për kreun e ri të FSHF janë në qendër të debatit tani dhe shumë vite, për gazetarin Mentor Kikia, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit: të Ylli Rakipit, në MCN TV, janë shumë të politizuara.

Kikia u shpreh se në FSHF ëhstë qeverisur më si siç është qeverisur me politikën.

“Pse në FSHF situata është gjithmonë më e acaruar, sepse Duka nuk është thjesht i Federatas, por është pjesë e familjes politike.

Sot në mbrojtje të Dukës janë vënë ata që thonë se “armiku i armikut tim është miku im”, nuk e pranoj këtë, sepse në FSHF është qeverisur më zi, seç u qeverisur më politikën”.

 

Më të lexuarat