BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Politike

“Fundin e ke të shkruar”, Lefter Maliqi e lëshon gojën keq ndaj kryeministrit Rama dhe e kërcënon publikisht: Haka e popullit do të zërë! Një shkëndijë pritet dhe do të...

“Fundin e ke të shkruar”, Lefter Maliqi e lëshon

Ish-deputeti Lefter Maliqi e ka lëshuar keq gojën sot ndaj kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi e paralajmëron Ramën të mos e djegë më vendin pasi fundin e ka të shkruar.

“Ramzi te rroje Berisha qe mundesoi levizjen e lire te shqiptareve ne Europe, se perndryshe sdo mundje te qeverisje as 2 vjet. Mbi 500 mije shqiptare qe jane larguar nga keqqeverisja juaj po mos te ishin liberalizuar vizat do ti kishe ketu dhe do te kishin shembur ty, qeverine dhe bunkierin e Surrelit. Rinia ka ikur, me shume ke police se Rini, por mos harro se popullit i ka vajtur ku smban me, nje shkendije pritet dhe do digjesh me nam e nishan.

Boll ke djegur sic ja u ke bere do ta bejne, fundin e ke te shkruar por se beson. Qesh mire kush qesh i fundit o fodull, intrigant, mashtrues, manipulator, hajdut i pamoral me shpirt te zi. Popullin e shpopullove por haka e ti do te zere dhe do perpelitesh si gjel i ngordhur.”, shkruan Maliqi.