BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

Gara Rama-Basha, Patozi e thotë troç para 25 Prillit: Kam frikë se do …

Gara Rama-Basha, Patozi e thotë troç para 25 Prillit: Kam frikë

I ftuar në emisionin “Log.”  kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi është shprehur se në zgjedhjet e 25 prillit ka frikë për vjedhjen e votave.

Sipas Potozit problemi është se numëruesit janë vetëm nga tre partitë e mëdha në vendin tonë, PS-PD dhe LSI.

'Pa diskutim që kam frikë se mund të më vjedhin votën. Numëruesit janë vetëm nga tre partitë kryesore.

Padyshim që me Edi Ramën e kemi. Është kundërshtari përball. Ne mendojmë që ndërrimi i Kryeministrit është i pamjaftueshëm. Kush do ishte më mirë për njerëzit. Të ikte Rama dhe të vinte Basha. Apo të rrije Rama dhe të ndryshoje Shqipëria. Ndërrimi i kryeministrit nuk na thotë asgjë.'-tha Patozi.

 

Më të lexuarat