BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Politike

Garda në gatishmëri, opozita bllokon foltoren, revoltohet Lindita Nikolla dhe merr vendimin në mënyrë urgjente

Garda në gatishmëri, opozita bllokon foltoren, revoltohet Lindita

Kryetarit të Partisë Demokratike Sali Berishës nuk i është dhënë fjala në Parlament, ndaj dhe kryedemokrati ka bllokuar foltoren së bashku me disa deputetë të PD-së.

“Mos bëni viktimën kot, nuk ka asnjë shans që ta bëni këtë. U dhanë argumentat pro dhe kundër e tani do të vazhdojmë me seancën plenare. Nuk mund ta merrni peng seancën”, tha Nikolla.

Për shkak të bllokimit të foltores, seanca parlamentare është ndërprerë për 5 minuta.

Ndërkohë, fjalën e tij, ashtu si edhe në seancën e kaluar, Sali Berisha e vijoi në Facebook.

Më të lexuarat