BREAKING NEWS

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19
x

Politike

“Gati në rast të një përballjeje të re me Covid-19”, kryeministri Rama publikon videon që në mëngjes dhe del me paralajmërimin e rëndësishëm

“Gati në rast të një përballjeje të re me

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke na prezantuar me strukturën e re spitalore e cila është ngritur për t’i paraprirë një përballjeje të re me koronavirusin.

Sikurse shkruan Rama, kjo godinë e braktisur u kthye në një kohë rekord në një strukturë spitalore.

“MIRËMËNGJES

me transformimin në kohë rekord të një godine të braktisur në një strukturë të re spitalore, e cila do të jetë gati në rast të një përballjeje të re me Covid19”, shkruan Rama krahas videos.