BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

Elton Qyno nxjerr prapaskenat e goditjes me grusht ndaj Berishës: Gert Shehu ka humbur...

Elton Qyno nxjerr prapaskenat e goditjes me grusht ndaj Berishës: Gert

Në  një intervistë, gazetari Elton Qyno u shpreh se goditja me grusht e Berishës ishte e dënueshme, po ashtu edhe rrahja e Gert Shehut. Ai tha se personi pasi goditi Berishën është dhunuar dhe ka dalë nga aty vetëm me një kanotiere dhe nuk pritet që të gjenden sendet personale.

Qyno: Goditja e Berishës është një veprim i paligjshëm dhe duhet të hetohet nga prokuroria e Tiranës dhe të mos merret me hetimin e vetëm të rastit të Berishës, por edhe me personat që kanë dhunuar në mënyrë barbare edhe Shehun.

Nëse aty pretendohet se ai nuk ka pasur telefon, ka pamje nga protesta që ai ka pasur telefon. Ai ka shkuar me bluze të kuqe dhe kur ka dalë nga turma ka dalë vetëm me kanotiere dhe nuk pritet që t’i gjendet karta apo telefoni në atë turmë.