Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gazetari i BILD nuk ndalet, ky është paralajmërimi i fortë se çfarë do ndodhë nesër

Postuar: 19/06/2019 - 12:30

Tabloidi gjerman pitet të publikojë nesër dhe 10 audiopërgjime të reja në lidhje me shitblerjen e votës në Shqipëri në zgjedhjet lokale të 2016-s si dhe ato parlamentare të 2017-s.

Gazetari gjerman Peter Tiede ka lënë të nënkuptojë se i përfshirë në këto përgjime mund të jetë dhe kryeministri Rama.

Deri më tani ky tabloid ka publikuar 2 artikuj me 21 ku ndëgjoheshin zyrtarë të lartë  teksa bisedonin me eksponentë  të krimit jo vetëm në vend si dhe drejtues të tjerë të administratës të implikuar direkt në shitblerjen e votës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 11:46

Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni nuk e fshehu dyshimin se dy forcat më të mëdha politike në vend PS dhe PD janë pranë arritjes së marrëveshjes për krijimin e Reformës Zgjedhore.

Postuar: 19/11/2019 - 11:45

Deputeti i opozitës, Arlind Çaçani ka reaguar sot sa i takon Buxhetit te vitit 2020, i cili po di

Postuar: 19/11/2019 - 11:42

Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot një takim me kryetarët e partive të Opozitës së Bashkuar, drejt

Postuar: 19/11/2019 - 11:37

Pas takimit 90 minutash me Presidentin Ilir Meta, Basha dhe aleatët e tij opozitarë preferuan të

Postuar: 19/11/2019 - 11:33

Prej orës 10:00 po zhvillohet tryeza e dytë e organizuar nga OSBE-ja për reformën zgjed

Postuar: 19/11/2019 - 11:29

Në Komisionin e Ligjeve sot të pranishëm për të diskutuar për buxhetin 2020 ishin edhe përfaqësue

Postuar: 19/11/2019 - 11:26

Në një postim në rrjetin social Facebook, gazetarja e njohur e kronikës Klodiana Lala ka treguar