BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Politike

Gazetari "zbërthen" mesazhin e SHBA: Qëndrimi i amerikanëve për non-gratën ishte për Gaz Bardhin

Gazetari "zbërthen" mesazhin e SHBA: Qëndrimi i

Gazetari Flogert Muça ështe shprehur se veprimet që ka bërë Sali Berisha dhe Lulzim Basha që prej gati dy vitesh janë të tejmbushura me falsifikime. Në një intervistë për Euroneës Albania, Muça nënvizoi se qëndrimi që I SHBA dy ditë më parë ishte për Gazment Bardhin që u ulë në tavolinë me Sali Berishën.


“Ajo që ka bërë Berisha nga përjashtimi i tij deri më sot dhe ajo që ka bërë Basha nga largimi i tij deri më sot, me Kuvende Kombëtare janë të tejmbushura me paligjshmëri dhe falsifikime të jashtëzakonshme. Kemi Bashën dhe Berishën, nuk ka këtu PD që e ka njëri apo tjetri. Dhe këto historitë që kam shkuar dhe s’kam shkuar te Berisha janë tallje me njerëzit. Këtë që ka bërë Bardhi e kanë kuptuar dhe amerikanët, e thanë dje. Ajo ishte  për Bardhin, që u ulë me Berishën”-tha a


i.

Më të lexuarat