BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x
BREAKING NEWS

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën zgjedhjet? Gazetarja e njohur ‘zë ngushtë’ Berishën, ja reagimi i tij

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën
x
BREAKING NEWS

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën qeli me...

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën
x

Politike

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Përveç institucioneve, hakerat sulmuan edhe tri banka të nivelit të dytë

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Përveç

Gazetarja Anduena Llabani ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv në lidhje me sulmin kubernetik, ku u shpreh se bashkë me sistemit shtetërore janë sulmuar edhe 3 banka të nivelit të dytë.

Ajo tha se për to janë reaguar në momentin e duhure dhe janë shpëtuar llogaritë bankare që kanë qenë në këto banka.

Llabani: Bashkë me gjithë institucionet e tjera shtetërore dhe policinë e shtetit, është tentuar sulmi edhe ndaj tre bankave të nivelit të dytë në vendin tonë. Për të cilat ka pasur një reagim dhe është reaguar në momentin e duhur për të shpëtuar llogaritë bankare.

Më të lexuarat