BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x

Politike

Gazmend Oketa: Berisha do ta kishte të vështirë të vijonte me Foltoren nëse...

Gazmend Oketa: Berisha do ta kishte të vështirë të vijonte

Ish-deputeti dhe anëtari i Këshillit Kombëtar të PD Gazmend Oketa ka komentuar situatën politike brenda Partisë Demokratike. Oketa ka analizuar luftën brenda PD mes Berishës dhe Bashës për drejtimin e partisë, ku sipas tij Basha nuk ka mbështetje në anëtarësinë e PD pasi ai gjithë investimin e tij e kishte bërë të Berisha dhe jo te anëtarësia e partisë, te demokratët për të cilët ai ka nevojë sot.

“Fatkeqësisht Basha e ka çuar raportin e besueshmërisë së tij me anëtarësisë në kuotat më të ulëta. Kjo i ka bërë demokratët që me një shkrepëse të marrë zjarr. Foltorja i ka dhënë një tjetër gjallëri PD. Nëse Basha do të kishte këtë raport me anëtarësinë, Berisha do ta kishte të vështirë të vijonte me Foltoren. Basha do gabonte nëse do vijonte sërish, të dorëhiqesh nuk është fundi i botës. Gjithë investimin e tij Basha e kishte bërë te Berisha, jo te anëtarësia e partisë, sot që i duhet ajo Basha nuk e ka. Anëtarësia e shohin Berishën si një njeri që mund t’i bashkojë demokratët.”, u shpreh Gazmend Oketa në emisionin “Shqip”.

Më të lexuarat