BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Gazmend Oketa tregon se kush fiton nga përplasja Berisha-Basha

Gazmend Oketa tregon se kush fiton nga përplasja Berisha-Basha

Gazmend Oketa, një prej figurave më të njohura të PD ndër vite, thotë se ngjarjet që po zhvillohen në selinë blu e kanë vënë në vështirësi.

Edhe pse nuk mban krah në përplasjen mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, Oketa u shpreh se nga kjo luftë fiton Rama dhe dëmtohet opozita.

“Është një situatë që na vendos në vështirësi, jo vetëm kur dalim publikisht, por edhe kur ulemi në tryeza normale me përkrahës dhe anëtarë të thjeshtë të PD. Gjithë shqetësimi im në raport me këto zhvillime shkon për anëtarët e PD dhe qytarët e paangazhuar politikisht, që e kanë parë shpresën tek opozita dhe aq më shumë PD. Është një situatë që askush nuk e kishte parashikuar. Përplasja Basha-Berisha është e komplikuar, nuk e di si do vazhdojë, por kjo përplasje do dëmtojë dhe fragmentarizojë PD-në. Kjo tërheq vëmendjen nga problemet reale që ka vendi. I fituari i madh është Edi Rama”, tha Oketa në "Zona Zero" në Top News.

Më të lexuarat