BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

Gazment Bardhi sfidon kryeministrin: Kush janë pronarët e inceneratorëve që kanë marrë 75 milionë euro

Gazment Bardhi sfidon kryeministrin: Kush janë pronarët e

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Facebook, i kërkon Kryeministrit Rama të tregojë se cilët janë pronarët e inceneratorëve.

“Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro”, shkruan Bardhi.

Më herët gjatë ditës, kryetari i PD-së, Lulzim Basha, paralajmëroi një padi të re në prokurori ndaj kryetarit të Bashkisë së Tiranës dhe kryeministrit në lidhje me çështjen e inceneratorëve.