BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Politike

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me urgjencë te selia e PD (FOTO)

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me

Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur i gjakosur në podiumin e protestës këtë të martë, pasi u qëllua me grusht në fytyrë nga një person që ishte kamufluar mes mbështetësve të PD. Siç shihet nga foto, ai është i mavijosur në faqe dhe në hundë.

Ngjarja ndodhi vetëm pak momente më parë dhe personi që qëlloi Sali Berishën është dhunuar nga truprojat dhe militantët e PD. Më pas, ai është marrë me forcë dhe është dërguar në ambientet e brendshme të selisë së PD.

“Nuk na mposhtni dot, horra dhe kriminelë” ishin disa nga fjalët që u dëgjuan të thoshte shkurt ish-kryeministri dhe kryetari i PD. Më pas, ai zbriti menjëherë nga podiumi dhe u largua, për shkak se kishte hemorragji në fytyrë.

Ndërkohë, në ambientet e selisë së Partisë Demokratike kanë mbërritur me urgjencë efektiv të Repartit “Shqiponja”, si dhe një autoambulancë. Vetë kryetari Sali Berisha ndodhet ende në shesh. Mjekët dhe Policia kanë shkuar në selinë blu për të marrë personin që u dhunua nga truprojat pasi qëlloi Berishën.

Më të lexuarat