Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë brenda Portit në Durrës (Detajet e para)

Gjendet një trup i pajetë brenda Portit në Durrës (Detajet e

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës, brenda rrethimit të Portit.
Sipas informacioneve paraprake, trupi që i përket një personi të seksit mashkull është gjetur në kalatat e Portit të Durrësit, ndërsa identiteti nuk bëhet ende i ditur. Policia dyshon se viktima ëhstë një emigrant nga Siria ose nga Afrika.

Grupi i hetimit ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbuluar identitetin e viktimës dhe shkakun e vdekjes.

Më të lexuarat