Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Gjimnazistja më e mirë në Shqipëri”/ Shehaj ia plas në sy Spiropalit: Ja cila është puna e parë që ke bërë (VIDEO)

Video: 

Postuar: 12/10/2018 - 13:44

Deputeti i PD, Agron Shehaj është përplasur në emisionin “Open” me deputeten e PS, Elisa Spiropali, e cila në debat e sipër i ka thënë se “ka qenë gjimnazistja më e mirë në Shqipëri”.

“Mos më trego gjimnazin, më thuaj çfarë pune ke bërë… Puna e parë ka qenë drejtoreshë e Doganave”, iu përgjigj Shehaj Spiropalit.

Shehaj kërkoi gjithashtu nga kolegia socialiste të rrëfente se çfarë jete bënte në SHBA dhe Kanada dhe çfarë jetë bën tani, ku është pjesë e partisë që drejton vendin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/02/2019 - 23:10

Monika Kryemadhi ka dalë sot kundër Lulzim Bashës ku ka deklaruar senuk do të ketë djegie mandatesh nga LSI.

Postuar: 16/02/2019 - 22:57

Vazhdon prej rreth 4 orësh protesta e opozitës para Kryeministrisë.

Postuar: 16/02/2019 - 22:40

Pas mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve të Degëve, disa deputetë të Partisë demokratike të shko

Postuar: 16/02/2019 - 22:27

Partia Demokratike denoncon faktin se policia po ushtron dhunë ndaj qytetarëve të shoqëruar gjatë

Postuar: 16/02/2019 - 22:10

Deputetët e Partisë Demokratike të cilët po presin të marrin informacion në Drejtorinë e Polici

Postuar: 16/02/2019 - 21:36

Deputeti demokrat, Flamur Noka, tha se opozita nuk do të tërhiqet deri në rrëzimin e qeverisë Ram

Postuar: 16/02/2019 - 21:31

 Deputeti i PD, Ervin Salianji ka raguar pas protesës së sote që u zhvillua para Kryeministr