BREAKING NEWS

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin për gjyqin ndaj Fatmir Mediut

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt përjashtimit nga PD për shkeljen e statutit, mashtrimit të aleatëve dhe mbështetje të linjës anti-amerikane të Berishës

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt
x
BREAKING NEWS

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën e zezë” Ilir Metën, Gazment Bardhin dhe 26 deputetë të tjerë, zbardhen prapaskenat e bujshme nga mesazhi i SHBA

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën
x
BREAKING NEWS

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para gjykatëses Kotelly, sot ish-agjenti i FBI paraqitet në gjykatën e Uashingtonit, rendohen pozitat e kryeministrit shqiptar

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët e SPAK dhe si emrat në ‘listat e zeza’ nga SHBA po shkaktojnë “gjëmën” në Shqipëri

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët
x
BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x

Politike

Gjurmimi i Prognit, Berisha paralajmëron Ramën e Ballën: Çdo gjë që mund t’i ndodhë përgjegjësi e juaja

Gjurmimi i Prognit, Berisha paralajmëron Ramën e Ballën:

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pasi u bë publik lajmi për vënien nën gjurmim të ekspertit të IT-së Genti Progni.

“Krimi shtetëror vë në shënjestër Gent Prognin, ekspertin që ka denoncuar me të madhe rrëmbimin e data bazës së TIMS-it nga Ervin Muço me urdhër Rama-Balla.”, shkruan Berisha në rrjetet sociale.

Ai thotë se dënon me forcën më të madhe terrorin shtetëror ndaj tij, dhe paralajmëron Ramën dhe Ballën se përgjegjësia për çdo gjë që mund t’i ndodhë atij do të jetë personale e tyre.


Postimi i plotë:

Krimi shtetëror vë në shënjestër Gent Prognin, ekspertin që ka denoncuar me të madhe rrëmbimin e data bazës së TIMS-it nga Ervin Muço me urdhër Rama-Balla. Prognit i kanë vendosur gjurmues në makinën familjare.

Dënoj me forcën më të madhe terrorin shtetëror ndaj tij, dhe paralajmëroj Ramën dhe Ballën se përgjegjësia për çdo gjë që mund t’i ndodhë atij do të jetë personale e tyre.


Ju ftoj të lexoni mesazhin dhe të shihni videon e denoncimit të Gent Prognit.

Po! Familja ime eshte ne rrezik!

Ne makinen e vetme ne emer te familjes time (bashkeshortes), ne makinen qe leviz cuni im eshte gjetur nje airtag i vendosur per te pakten 1 jave te cilin e zbulova dje! I vendosur poshte targes se makines ka gjurmuar prej nje jave te gjitha levizjet! Gjithcka lidhet vetem me iniciativen time per ti cjerrur masken AKSHIT , dyshoj vetem te personat qe une i kam denoncuar! Kam bere denoncimin sipas ligjit dhe po pres organet te bejne detyren, falenderoj per reagimin e shpejt dhe pres te kete rezultate! Kushdo qe ka guxuar te afrohet kaq shume nuk me tremb aspak! As nuk do me largoje dot nga Shqiperia e as nuk do me mbylle gojen! Pushka top e mua me ka nga pas!!! Shihemi shpejt burracak!!!

 

Më të lexuarat