BREAKING NEWS

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen disa akse rrugore duke filluar nga ora 08:00, ja si do kryhet qarkullimi (Harta)

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x

Politike

“Godet Berishën dhe...”/ Avokati i bën thirrjen e fortë SPAK-ut: Ju tregoj kush është afera më e madhe në 30 vjet

“Godet Berishën dhe...”/ Avokati i bën thirrjen e

Avokati Arbër Hoxha tha në emisionin Now se afera më e madhe e korrupsionit në historinë e vendit është Rruga e Kombit.

Sipas tij, SPAK duhet t’i rikthehet kësaj afere, ku janë shpërdoruar 1,4 mld euro dhe asnjë njëri nuk është pas hekurave.

“Ne si popull kemi kujtesë të shkurtër. Nëse do të isha në rolin e Dumanit, afera më e madhe në 30 vitet e fundit është Rruga e Kombit. Me 1,4 mld euro të shpenzuara me një kompani që ka ndërtuar me trefishin e standardeve në Kosovë dhe prapa hekurave nuk ka asnjëri. Disa gjëra nuk duhen lënë në harresë”, tha avokati.