Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Godet ish-deputeti i PS-së: Nëse i bëni video këtij kandidati duke blerë vota, do t’ju jap 50 mijë Euro

Postuar: 20/05/2019 - 08:02

Kandidati i pavarur për Bashkinë e Lezhës, Eduart Ndocaj, me anë të një video në mediat sociale u ka bërë thirrje të gjithë lezhianëve që të denoncojnë vjedhjen e votave.
 
Ai fton qytetarët që të bëjnë publik çdo rast kur partitë politike u ofrohen për të blerë votën.
 
Në këmbim të çdo videoje ai do u jap qytetarëve nga 5 mijë Euro.
 
Por Ndocaj thotë se nëse në video duke bërë pazare për votat do të jetë i përfshirë dhe Pjerin Ndreu ai do t’i paguajë me 50 mijë euro.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 13:51

Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme një dokument që sipas saj provon përfshirjen e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Mark Bbanit në aktivitete kriminale.

Postuar: 16/09/2019 - 13:48

Në kuadër të ditës së parë të shkollës, për vitin e ri mësimor, ministrja e Arsimit ka vizituar s

Postuar: 16/09/2019 - 13:21

Senida Mesi, deputetja e PS është nënë e tre fëmijëve dhe sot në nisje të vitit të ri shkollor ka

Postuar: 16/09/2019 - 12:57

Në ceremoninë e 77 vjetorit të Konferencës së Pezës, kryebashkiaku Veliaj thumboi presidentin Ili

Postuar: 16/09/2019 - 12:45

Të bësh ëndrrën realitet, kjo është një gëzim i madh i shprehur në sytë e personit që e realizon.

Postuar: 16/09/2019 - 12:40

Sekretari Parlamentar i Gjermanisë Christian Lange konfirmoi mbështetjen për Shqipërinë në rrugë

Postuar: 16/09/2019 - 12:33

Partia Demokratike u shpreh në ditën e parë të nisjes së viti shkollor 2019-2020 se arsimi në Shq